Dobry planner na nowy rok

Kalendarz tygodniowy 2022 jest dobrą propozycją na nowy rok. Aczkolwiek, są osoby, które wolą jednak wybrać taki planner, gdzie każdy dzień będzie miał swoją własną kartkę. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, z jaką osobą ma się do czynienia. Niezależnie od tego, należy wybrać taki kalendarz, który będzie odpowiadał gustowi danej osoby. A może ktoś będzie chciał kupić komuś kalendarz na nowy rok w formie prezentu świątecznego? Warto o tym pomyśleć.

Kalendarz antystresowy 2022, Dorota Bartyzel-Dukaczewska

Autorka to trenerka inteligencji emocjonalnej i redukcji stresu, uczennica Jona Kabat-Zinna i nauczycielka medytacji mindfulness. Osoba, która chce pomóc opanować stres. Tak, na pierwszy rzut oka wydaje się, że takie rzeczy są kompletnie niemożliwe. Nie można żyć w takim przekonaniu, ponieważ nad wszystkim można zapanować. Do tego właśnie zachęca autorka, która oprócz tego, że zaplanowała kalendarz na nowy rok, proponuje wszystkim ćwiczenia. Całkiem możliwe, że to właśnie dzięki nim uda się dokonać czegoś, co wydaje się nieosiągalne. Wiele osób zaufało już pani Bartyzel-Dukaczewskiej. Skoro im się to udało to pod jej okiem, to dlaczego nam nie miałoby się udać? Całkiem możliwe, że ten 2022 rok uda się przywitać bez stresu, z czystym umysłem i lepszym samopoczuciem psychicznym.

Kalendarz Debeściak 2022, różowo-zielony, Magdalena Przybysz, Marcin Capiga

Planner, który będzie pierwszą kroplą prowadzącą do swojego rozwoju. Dedykowany jest on w szczególności osobom, chcącym odnieść sukces w biznesie. To jest możliwe. Wystarczy tylko uwierzyć w swoje możliwości. A jak to wszystko zrobić? Opisane jest to właśnie w tym kalendarzu. Autorzy są osobami, którzy na co pracują z osobami chcącymi się rozwijać. Zarówno, jeżeli chodzi o przedsiębiorców, jak również o ich podwładnych. Cały rok zaplanowany jest z najróżniejszymi wskazówkami, które pokażą drogę do jeszcze lepszego, umysłowego rozwoju. Wystarczy tylko zacząć powoli wprowadzać te wskazówki w życie.

 

Tagged , , ,